עו"ד פשיטת רגל בתל אביב


נשמח לתאם עמכם פגישת ייעוץ:
טל': 072-3221236 | פקס: 077-4260500

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר:


 
בשנים האחרונות הנתונים מראים על עלייה בכמות הישראלים אשר מגישים בקשה לפשיטת רגל. מדובר על עלייה הן בקרב עסקים אשר מגיעים למצב שאינם יכולים עוד לשלם את החובות שלהם לבנקים ולספקים  והן בקרב אנשים פרטיים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלומים ובחובות שונים. כך למשל גברים אשר משלמים מזונות ומוכרזים כפושטי רגל מאחר ואין באפשרותם לשלם אותם. 
  
עורך דין פשיטות רגל בתל אביב או בכל מקום אחר, עובד במקביל מול הלקוח שלו על מנת להשיג עבורו את ההסדר הטוב ביותר ובמקביל מול הנושים וכונס הנכסים הרשמי. כך הוא יכול להגיע להסדר חובות שמתאים לכל הצדדים ומאפשר את יציאתו של הלקוח שלו לדרך חדשה. חשוב לציין שתהליך פשיטת רגל נמשך 4 שנים או עד שהוא מוגדר כמי שכל חובותיו שולמו. בניגוד למה שחושבים אנשים רבים, תהליך פשיטת רגל איננו מונע ממי שנמצא בתוכו להמשיך לעבוד ובהמשך אף לנהל עסקים בסדרי גודל שונים. מה שכן נמנע ממנו להחזיק נכנסים. במידה ומתגלה שיש לו כאלה, הוא יהיה חייב למסור אותם במטרה להחזיר את חובותיו. 
 
עורך דין פשיטת רגל בת"א יכול לעזור לכל מי שנדרש להיכנס לתהליך זה. לא מדובר בתהליך פשוט ועדיף כמובן להימנע ממנו, אך במידה ואין ברירה, אז מוטב להעסיק עו"ד פשיטת רגל בתל אביב אשר מנוסה בו. 
 
דוגמא לעו"ד פשיטת רגל בתל אביב מנוסה ומקצועי הוא דוד הוד, עורך דין בעל ניסיון רב בכל הקשור להסדרי חוב, פשיטות רגל,  הוצאה לפועל, דיני אישות ועוד. אתם מוזמנים ליצור עמו קשר עוד היום והוא ישמח לעזור לכם בכל עניין. 
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
מחיקת חובות
את הבקשה לפשיטת רגל יכול להגיש עורך דין מטעם בעל החובות. ניתן למצוא עורכי דין פשיטות רגיל בתל אביב ובכל עיר אחרת בישראל. בשביל לבצע תהליך של פשיטת רגל, יש להציג בפני עורך דין את כל סך החובות שעומדים בפנינו, בדרך כלל מדובר על חובות רבים מכיוונים שונים אשר ברור מאליו שלא ניתן להחזיר אותם ואין ברירה אלא לקבל הגנה של פושט רגל.

הליך זה מגן עלינו מפני מצב שנצטרך להחזיר את החובות מצד אחד, ומצד שני הוא מאפשר לנו להתחיל בדרך חדשה. במהלך היותנו פושטי רגל אנחנו מחזירים את החובות על פי הסדרים שונים שעורך הדין מגיעים אליהם מול הנושים. אומנם אנחנו חווים ירידה דרסטית באיכות החיים אך מצד שני אנחנו נמצאים במצב של פחות לחץ, ויש לנו אפשרות להתחיל את החיים שלנו מחדש במצב נקי.

נושאים נוספים לעיונכם: