בקשות לפשיטת רגל


נשמח לתאם עמכם פגישת ייעוץ:
טל': 072-3221236 | פקס: 077-4260500

או מלאו פרטיכם ואנו ניצור קשר:


 
הליך של פשיטת רגל מטרתו להקל על בעל החוב, אומנם יש בו לא מעט מגבלות אשר משפיעות על מהלך חייו, בין היתר מגבלות בניהול חשבון הבנק, מגבלות תעסוקה, וכן מגבלות אחרות שיכולות להשפיע באופנים שונים על ניהול חיים תקין. עם זאת, יש בהליך של פשיטת רגל אלמנט שאמור לעזור למי שיש לו חובות. מאחר והוא לא יכול לעמוד בתנאים השונים לשלם את החובות שלו, הרי שהליך פשיטת רגל מסדיר זאת. ההליך למעשה מאפשר לו ליצור תוכנית לפירעון חלקי של החובות בהתאם ליכולת שלו. הרעיון הוא להקל עליו, כך שהוא ישלם חלק מהחוב, הנושים יקבלו את מה שמגיע להם בחלקו, והחייב יוכל להתחיל דף חדש בחייו. יש לציין שבנקודת זמן מסוימת ובהתאם לעמידה בתנאים, מקבל פושט הרגל אפשרות לקבל פטור על חובותיו ובכך הוא יוכל להתחיל מחדש.

לרעיון של פשיטת רגל יש ערך חברתי עצום, מאחר והוא מאפשר לאנשים בעלי חוב להסדיר את החובות שלהם ולהתחיל מחדש במטרה שהפעם הם לא יגיעו למצב כזה שוב. מצד שני יש בהליך הזה משהו בעייתי כלפי הנושים, מאחר והם לא מקבלים את כל החוב שמגיע להם, ובמקרה ומדובר בחוב עסקי, ייתכן וקודם יקבלו את הכסף הגורמים החזקים ורק לאחר מכן יקבלו הגורמים הקטנים והחלשים יותר.

לסיום, אם גם אתם רוצים להגיש בקשות לפשיטת רגל, זה הזמן לפנות אלינו, משרדו של עו"ד דוד הוד. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בהליך פשיטת רגל מהשלב הראשון עד שלביו המתקדמים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצור איתנו קשר בטלפון או במייל. אנחנו מחכים לטלפון שלכם.
 
מוזמנים לקרוא בנוסף:
הסדרי נושים
בממוצע מוגשים למעלה מ-5,000 בקשות לפשיטת רגל בשנה. מדובר על פשיטת רגל אישית ופשיטת רגל עסקית. בקשות להליך פשיטת רגל מוגשות כשאדם מסוים לא עומד בתנאי התשלום שלו והופך למעשה לחייב. אם מתחיל נגדו תהליך מסוים שמטרתו גביית החוב ממנו והוא לא עומד בכך, הרי שניתן להגיש בקשה לכונס הרשמי ולבית המשפט על מנת שיכריזו עליו כפושט רגל.

בקשה לפשיטת רגל אישית וכן עסקית יכולה להיות מוגשת גם על ידי האדם או החברה עצמם. מי שסך חובותיו מגיע ל-17 אלף שקל ומעלה, יכול להגיש בקשה להיות מוכרז כפושט רגל, חברות עסקית אשר צוברות חובות והן הופכות להיות חדלות פירעון הופכות אף הן להיות פושטות רגל.

נושאים נוספים לעיונכם: